Αποστολέας Θέμα: beerOπεριπέτειες & Άλλα  (Αναγνώστηκε 1495 φορές)

GeorgeV.

• Hero Member
    • Προφίλ
beerOπεριπέτειες & Άλλα
« στις: 07/08/2015, 21:29:30 »
Αγαπητοί φίλοι Γειά σας.

Τον τελευταίο καιρό έχω ανεβάσει ένα site σχετικό με μπύρα. Εκεί ανεβάζω ειδήσεις που αφορούν το αγαπημένο μας ποτό, συνταγές cocktail, διάφορες παρασκευές (λικέρ, λουκάνικα κλπ) που έχω φτιάξει, και μερικά χρήσιμα άρθρα και συνταγές σχετικά με το αγαπημένο μας χόμπι, τη ζυθοποίηση.

Ότι υπάρχει σ αυτό το site,είναι ΜΟΝΟ προσωπική εργασία, είναι δωρεάν, δεν εμπορεύομαι κάτι και όποιος θέλει μπορεί να μου προτείνει τη σελίδα του να τη διαφημίσω. Μέχρι τώρα οι επισκέψεις στο site ξεπερνούν τις 5000 το μήνα και αυξάνονται συνεχώς.

Όποιος λοιπόν ενδιαφέρεται, μπορεί να επισκεφτεί το site μου και αν θέλει να μου προτείνει κάτι πρός βελτίωση του ιστότοπου, ή κάτι που θα θελε να δεί, ευχαρίστως θα τον ακόυσω. Επίσης αν κάποιος θέλει να γράψει κάποιο άρθρο, να προτείνει κάποιο άρθρο για το site, μπορεί να μου το στείλει σε mail και θα το ανεβάσω.

Ο ιστότοπος είναι: beeroperipeteies.weebly.com και η σελίδα του στο facebook είναι: beerOπεριπέτειες & Άλλα

Σας ευχαριστώ πολύ για την υποστήριξη σας

GeorgeV.

• Hero Member
    • Προφίλ
Απ: beerOπεριπέτειες & Άλλα
« Απάντηση #1 στις: 07/08/2015, 23:53:09 »
Ξέχασα να σας αναφέρω να κάνετε και κανένα like στο FB για να μη χάνετε και τα νέα που δημοσιεύονται.... ;D...αν θέλετε φυσικά... :P

Loco

• Hero Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: 12/08/2015, 16:04:28 »
είχα μπει και παλιότερα στο site σου αλλά βλέπω έχεις κάνει πολύ επιπλέον δουλειά!
εφόσον ζητάς προτάσεις έχω μία:
Έχεις ανεβάσει πολλές συνταγές. Φαντάζομαι κάποιες θα πέτυχαν περισσότερο απο άλλες.
θα μου άρεσε να διαβάσω κάποια περίληψη της εμπειρίας από τις συνταγές, Δηλαδή τι πέτυχε και τι δεν πέτυχε, τι θα άλλαζες ή θα απέφευγες στο μέλλον με παραδείγματα.
και φυσικά best of συνταγές σου για να τις αντιγράψουμε!!

Γιώργος Λ

• Hero Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: 12/08/2015, 18:44:06 »
Γιώργο η σελίδα είναι πολύ καλή και έχεις κάνει πολύ καλή δουλεια!!!

Στα λινκς θα περίμενα να δω και τη σελίδα του συλλογου

GeorgeV.

• Hero Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: 20/08/2015, 00:56:15 »
Γιώργο η σελίδα είναι πολύ καλή και έχεις κάνει πολύ καλή δουλεια!!!

Στα λινκς θα περίμενα να δω και τη σελίδα του συλλογου

DONE...μπήκε στην αρχική κάτω απ το beer-deli.... :)

GeorgeV.

• Hero Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: 20/08/2015, 00:58:58 »
είχα μπει και παλιότερα στο site σου αλλά βλέπω έχεις κάνει πολύ επιπλέον δουλειά!
εφόσον ζητάς προτάσεις έχω μία:
Έχεις ανεβάσει πολλές συνταγές. Φαντάζομαι κάποιες θα πέτυχαν περισσότερο απο άλλες.
θα μου άρεσε να διαβάσω κάποια περίληψη της εμπειρίας από τις συνταγές, Δηλαδή τι πέτυχε και τι δεν πέτυχε, τι θα άλλαζες ή θα απέφευγες στο μέλλον με παραδείγματα.
και φυσικά best of συνταγές σου για να τις αντιγράψουμε!!

Αυτό είναι κάτι που θα γίνει μελλοντικά...θέλει πολυ δουλειά όμως και δεν έχω τόσο χρόνο....προς το παρόν απολαυστε τις καταπληκτικές συνταγές μου εδω στο beer-deli και αντιγράψτε όποια θέλετε.... :P

dimi1711

• Newbie
  • *
    • Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: 21/08/2015, 09:04:29 »
Πάρα πολύ όμορφο site !!!! συγχαρητήρια

GeorgeV.

• Hero Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: 11/05/2016, 14:42:13 »
Για όποιον ενδιαφέρεται, έχει αναρτηθεί στο site η συνταγή που κατέλαβε την 8η θέση στον διαγωνισμό του Σ..Ε.Ζ.Ε., καθώς και όλες οι υπόλοιπες συνταγές μου.

http://beeroperipeteies.weebly.com/35eta---smokey-island---smoked-amber-ale.html